Strona główna

Tradycyjne wielkanocne specjały w Marcinowicach

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2015-03-31

Tradycyjne wielkanocne specjały w Marcinowicach

aktualności Gmina Dzierżoniów

W Niedzielę Palmową 29 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Marcinowicach odbyła się XI edycja imprezy pn. "Tradycje Stołu Wielkanocnego". Organizatorami przedsięwzięcia były Gmina Marcinowice i Powiat Świdnicki.

Uroczystość jak co roku stanowiła wspaniałe wprowadzenie w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Podczas tegorocznej edycji na ponad 40 przygotowanych specjalnie na tę okazję stołach można było podziwiać tradycyjne wielkanocne potrawy oraz świąteczne ozdoby i dekoracje. Gminę Dzierżoniów reprezentowali: Stowarzyszenie "Piława Dolna" oraz zespół "Uciecho-wianki", który uświetnił uroczystość swoim występem.

W imprezie uczestniczyli również wójt Marek Chmielewski oraz jego zastępca Jolanta Zarzeka. Wszyscy uczestnicy za ciężką pracę i pomysłowość otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. XI edycję "Tradycji..." zakończyła wspólna degustacja wielkanocnych specjałów.

Tradycyjne wielkanocne specjały w MarcinowicachTradycyjne wielkanocne specjały w MarcinowicachTradycyjne wielkanocne specjały w MarcinowicachTradycyjne wielkanocne specjały w MarcinowicachTradycyjne wielkanocne specjały w MarcinowicachTradycyjne wielkanocne specjały w MarcinowicachTradycyjne wielkanocne specjały w MarcinowicachTradycyjne wielkanocne specjały w Marcinowicach
powrót do poprzedniej strony