Strona główna

Genialne warsztaty komiksu i ilustracji w Ostroszowicach

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2015-03-16

Genialne warsztaty komiksu i ilustracji w Ostroszowicach

aktualności Gmina Dzierżoniów

Jak narysować odgłosy, po co w komiksach są dymki, ile jest sposobów na przedstawienie dźwięków oraz jak samemu wykonać komiks w bardzo prosty sposób - tego wszystkiego dowiedziały się dzieci z Ostroszowic podczas warsztatów prowadzonych przez Szymona Teluka.

To arcyciekawe spotkanie odbyło się 12 marca 2015 roku w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Warsztaty z Szymonem Telukiem były znakomitą okazją do poznania nowych sposobów rysowania, porozmawiania z uznanym artystą, a także uzyskania autografu.

Uczestnicy warsztatów byli zachwyceni i mieli mnóstwo pytań do prowadzącego. Minikomiksy stworzone przez dzieci pokazały twórcze zacięcie małych artystów. W drugiej części spotkania uczestnicy poznali zastosowanie proporcji podczas tworzenia komiksowych postaci. I znowu okazało się, że mamy samych wspaniałych twórców. Warsztaty udowodniły przede wszystkim, że dzieci są utalentowane, śmiało podejmują nowe wyzwania i są otwarte na odbiór sztuki z najwyższej półki.

Serdeczne podziękowania przekazujemy Blance Bobryk, Szymonowi Telukowi, Iwonie Cebulskiej, Piotrowi Gołębiowskiemu oraz wszystkim uczestnikom. Szymonowi Telukowi życzymy ponadto dalszych wspaniałych sukcesów.

mk

Genialne warsztaty komiksu i ilustracji w OstroszowicachGenialne warsztaty komiksu i ilustracji w OstroszowicachGenialne warsztaty komiksu i ilustracji w OstroszowicachGenialne warsztaty komiksu i ilustracji w OstroszowicachGenialne warsztaty komiksu i ilustracji w OstroszowicachGenialne warsztaty komiksu i ilustracji w Ostroszowicach
powrót do poprzedniej strony