2015-02-13

Giełda wymienna

Giełda wymienna - to działanie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów, które ma na celu ułatwienie osobom potrzebującym wymianę przedmiotów używanych w dobrym lub bardzo dobrym stanie.

Kojarzenie osób następuje w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów. Jeżeli chcesz coś oddać lub przyjąć nieodpłatnie - wypełnij odpowiedni druk u pracownika socjalnego. Pracownicy umieszczą informację na tablicy PRZYJMĘ/ODDAM w siedzibie OPS na ul.Piastowskiej 1 - parter.

Napisz czego potrzebujesz, a być może znajdzie się ktoś, kto zechce nieodpłatnie oddać Ci to, co posiada, a jest mu już niepotrzebne.

Jeśli chcesz oddać przedmiot w dobrym stanie, który jest Ci zbędny, być może znajdzie się ktoś kto go potrzebuje.

Przyjmujemy informacje - nie rzeczy!!!

Ośrodek nie odpowiada za stan techniczny - stopień zużycia przedmiotów. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zgłoś się do pracownika OPS i wypełnij odpowiedni druk (druki są dostępne w siedzibie OPS).