2007-11-23

JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM

Dnia 20.11.2007 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ostroszowcach odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Wszystkie dzieci przebrane za muchomorki i krasnoludki zdawały pierwszy ważny egzamin.

Z radością i wielkim przejęciem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Na uroczystość przybyli licznie zaproszeni goście: wójt Gminy Dzierżoniów p. Marek Chmielewski, wizytator p. Renata Kamińska, kierownik Zakładu Obsługi Szkół i Przedszkoli Samorządowych p. Józef Idzi, przewodnicząca Rady Rodziców p. Lidia Pelc, przedstawiciel Rady Sołeckiej p. Irena Kamińska, przedstawiciele Komendy Policji w Bielawie, bibliotekarka p. Maria Kirkiewicz, nasza dyrektor p. Urszula Zając, nauczyciele i uczniowie klas I – III oraz rodzice i dziadkowie. Uroczystego pasowania olbrzymią kredką dokonał wójt Marek Chmielewski i wizytator p. Renata Kamińska. Dzieci zostały nagrodzone przez wszystkich dużymi brawami, a w nagrodę za piękny występ otrzymały słodycze i upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Klaus, Panońko