Młodzi kolędnicy w Urzędzie Gminy Dzierżoniów

2015-01-19

Młodzi kolędnicy w Urzędzie Gminy Dzierżoniów

W czwartek 15 stycznia w Urzędzie Gminy Dzierżoniów gościli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie. Młodzi artyści przygotowali wyjątkowy występ jasełkowy.

Dzieci pod czujnym okiem swojej nauczycielki Elżbiety Sakowicz wcieliły się w role śmierci, pastuszków, aniołów, diabłów i królów. Pięknie wykonane kolędy i zaprezentowane przez uczniów przedstawienie wprowadziły zebranych w niezwykły, świąteczny nastrój.

W imieniu wszystkich pracowników urzędu zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka podziękowała uczniom za wspaniały występ, a także złożyła im noworoczne życzenia. Młodzi artyści otrzymali również gry edukacyjne "Poznaj gminę Dzierżoniów" dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Młodzi kolędnicy w Urzędzie Gminy DzierżoniówMłodzi kolędnicy w Urzędzie Gminy DzierżoniówMłodzi kolędnicy w Urzędzie Gminy Dzierżoniów