2014-11-24

Dzień Pracownika Socjalnego

W piątek 21 listopada Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz zastępca wójta Jolanta Zarzeka spotkali się z pracownikami socjalnymi oraz pozostałymi pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej, aby podziękować im za zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz drugiego człowieka. Okazją do tej uroczystości był przypadający 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego.

Wójt Marek Chmielewski podkreślił, że służba społeczna jest szlachetną misją, która prowadzi do poprawy jakości życia wielu ludzi, daje im poczucie bezpieczeństwa i wiarę w lepszą przyszłość oraz wyposaża w narzędzia niezbędne do samodzielnego życia.

Wszystkim pracownikom socjalnym życzymy kolejnych sukcesów - zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Dzień Pracownika SocjalnegoDzień Pracownika SocjalnegoDzień Pracownika SocjalnegoDzień Pracownika SocjalnegoDzień Pracownika Socjalnego