Strona główna

Kurs na... angielski! Po raz kolejny w bibliotece

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2014-11-20

Kurs na... angielski! Po raz kolejny w bibliotece

aktualności Gmina Dzierżoniów

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów z/s w Mościsku oraz w jej filiach w Ostroszowicach, Roztoczniku i Owieśnie. W listopadzie 2014 roku po raz kolejny rusza kolejny raz bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie - potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki.

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu "FunEnglish w bibliotece", prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Biblioteka dołączyła do czwartej edycji tego przedsięwzięcia.

D.W.

powrót do poprzedniej strony