Badanie opinii mieszkańców gminy Dzierżoniów

2014-11-12

Badanie opinii mieszkańców gminy Dzierżoniów

W środę 5 listopada, w związku z zakończeniem realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2007-2013 dla gmin zrzeszonych w Lokalnej Grupie Działania "Ślężanie", przedstawiciele stowarzyszeń z terenu gminy Dzierżoniów spotkali się, aby omówić wyniki ankiety przeprowadzonej wśród mieszkańców gminy.

Badanie miało na celu poznanie opinii mieszkańców na temat wielu obszarów życia, takich jak oświata, infrastruktura komunalna, turystyka czy służba zdrowia. Pozwoliło również na weryfikację priorytetów i założeń strategii, co będzie niezwykle istotne przy pracach nad nowym dokumentem - Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020.

W spotkaniu, oprócz przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń, wzięli również udział Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski i jego zastępca Jolanta Zarzeka oraz pracownicy Urzędu Gminy Dzierżoniów.

Badanie opinii mieszkańców gminy DzierżoniówBadanie opinii mieszkańców gminy Dzierżoniów