AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2014-10-29

IX Papieskie Biegi Przełajowe w Tuszynie

aktualności Gmina Dzierżoniów

20 października na boisku Klubu Sportowego Victoria Tuszyn odbyły się IX Papieskie Biegi Przełajowe.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie wraz ze Stowarzyszeniem "Wzgórza Kiełczyńskie" oraz gminą Dzierżoniów.

W biegach wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z placówek należących do naszej gminy:

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostroszowicach
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piławie Dolnej
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku

Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt i chłopców - indywidualnie, na dystansach:

  • 3-4-latki: dziewczęta - dystans ok. 50 m, chłopcy - ok. 50 m
  • 5-6-latki: dziewczęta - dystans ok. 50 m, chłopcy - ok. 50 m
  • klasy I-II: dziewczęta - dystans ok. 350 m, chłopcy - ok. 350 m
  • klasy III-IV: dziewczęta - dystans ok. 350 m, chłopcy - ok. 350 m
  • klasy V-VI: dziewczęta - dystans ok. 700 m, chłopcy - ok. 700 m

WYNIKI ZAWODÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

3-4 -latki dziewczęta:

  1. miejsce - Maja Polak (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Julia Kierszko (SP Tuszyn)

3-4 -latki chłopcy:

  1. miejsce - Bartosz Józefiak (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Fabian Szymański (SP Tuszyn)
  3. miejsce - Wojciech Falów (SP Tuszyn)

5-6 -latki dziewczęta:

  1. miejsce - Hanna Wszół (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Izabela Droszczak (SP Tuszyn)
  3. miejsce - Natalia Krupa (ZSP Ostroszowice)

5-6 -latki chłopcy:

  1. miejsce - Mariusz Kopka (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Bartosz Szewczak (SP Tuszyn)
  3. miejsce - Maciej Zieliński (SP Tuszyn)

Klasy I - II dziewczęta:

  1. miejsce - Dagmara Juraszek (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Natasza Jedynak (SP Tuszyn)
  3. miejsce - Maria Biernacka (ZSP Piława Dolna)

Klasy I - II chłopcy:

  1. miejsce - Szymon Rąpała (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Dominik Jachowski (ZSP Ostroszowice)
  3. miejsce - ex aequo Bartosz Stelmaszczyk (ZSP Ostroszowice) i David Czerwonka (SP Tuszyn)

Klasy III - IV dziewczęta:

  1. miejsce - Weronika Fior (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Natalia Skubska (ZSP Ostroszowice)
  3. miejsce - Joanna Wodnicka (SP Tuszyn)

Klasy III - IV chłopcy:

  1. miejsce - Jakub Frydel (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Krystian Wojciechowski (ZSP Ostroszowice)
  3. miejsce - Damian Gulanowski (ZSP Mościsko)

Klasy V - VI dziewczęta:

  1. miejsce - Marika Kinast (SP Tuszyn)
  2. miejsce - Gabriela Grzywińska (ZSP Mościsko)
  3. miejsce - Oliwia Break (ZSP Piława Dolna)

Klasy V - VI chłopcy:

  1. miejsce - Seweryn Krupiarz (ZSP Ostroszowice)
  2. miejsce - Marcel Masłowski (ZSP Piława Dolna)
  3. miejsce - Szymon Jedynak (SP Tuszyn)

Prowadzącym i głównym sędzią zawodów był Piotr Sowa.

IX Papieskie Biegi Przełajowe w TuszynieIX Papieskie Biegi Przełajowe w TuszynieIX Papieskie Biegi Przełajowe w TuszynieIX Papieskie Biegi Przełajowe w TuszynieIX Papieskie Biegi Przełajowe w TuszynieIX Papieskie Biegi Przełajowe w Tuszynie
powrót do poprzedniej strony