Szkolenie członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego

2014-10-23

Szkolenie członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego

W dniu 21 października 2014r. w siedzibie Urzędu Gminy odbyło się szkolenie członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego i Grup Roboczych zorganizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów, a prowadzone przez Panią Katarzynę Skowrońską z firmy PeDaGo Kraków.

Tematem szkolenia było funkcjonowanie Zespołu Interdyscyplinarnego oraz procedura Niebieskiej Karty. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele policji, PCPR, pedagodzy szkolni, psycholog oraz pedagog z Powiatowego Centrum Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego i Doradztwa Zawodowego w Dzierżoniowie, członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pracownicy socjalni oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie.

Szkolenie członków Gminnego Zespołu InterdyscyplinarnegoSzkolenie członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego