2014-10-15

Otwarcie ścieżki przyrodniczo-historycznej w Piławie Dolnej

Serdecznie zapraszamy na otwarcie ścieżki przyrodniczo-historycznej, które odbędzie się w Piławie Dolnej, w piątek 17 października 2014r. o godzinie 11:00 na przystani obok stawów przy ul. Stawowej.

Ścieżka ma długość ok. 6 km , a czas przejścia to 2,5 godziny. Ścieżka jest oznakowana, na trasie można podziwiać wiele miejsc historycznych i przyrodniczych opisanych na specjalnie ustawionych tablicach edukacyjnych. Na wędrujących czekają również piękne punkty widokowe oraz miejsca odpoczynku.

Ścieżka w Piławie Dolnej to efekt współpracy Powiatu Dzierżoniowskiego i Gminy Dzierżoniów.

Otwarcie ścieżki przyrodniczo-historycznej w Piławie DolnejOtwarcie ścieżki przyrodniczo-historycznej w Piławie Dolnej