Wyróżnienia dla nauczycieli z gminnych placówek oświatowych

2014-10-14

Wyróżnienia dla nauczycieli z gminnych placówek oświatowych

W poniedziałek 13 października wójt Marek Chmielewski spotkał się z nauczycielami i dyrektorami z gminnych placówek oświatowych, aby podziękować im za zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz uczniów. Okazją do tej uroczystości był przypadający 14 października Dzień Edukacji Narodowej.

Wójt Marek Chmielewski podkreślił, jak ważną rolę w życiu młodzieży odgrywają pedagodzy. Pogratulował im także wytrwałości i życzył dalszej satysfakcji z codziennej pracy z uczniami. W trakcie spotkania listy gratulacyjne i nagrody odebrali również wyróżnieni za swoje osiągnięcia nauczyciele.

W gronie tegorocznych laureatów Nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów znalazły się: Dorota Furtak - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku, Elżbieta Kędzierska-Dydo - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Wioletta Gadzina - nauczycielka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, Palmira Saj - nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Tuszynie, Kinga Winnicka - nauczycielka z Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie oraz Urszula Zając - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów - zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.