Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2007-11-08

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostroszowicach oficjalnie działa Sztab XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wolontariusze-uczniowie szkoły w Ostroszowicach, szkoły w Piławie Dolnej, szkól podstawowych w Uciechowie i Tuszynie - 13 stycznia 2008 roku będą kwestować na rzecz dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Sztab mieści się w Szkole Podstawowej w Ostroszowicach, ul. Bielawska 58.Serdecznie zapraszamy do Ostroszowic wszystkich, którzy chcieliby przekazać fanty na loterię. O programie XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformujemy niedługo, już dziś możemy zapewnić, że w czasie imprezy na pewno wystąpią uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach oraz zespół "Larus"