Strona główna

Jolanta Zarzeka wyróżniona w konkursie "Kryształowa Koniczyna"

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2014-07-11

Jolanta Zarzeka wyróżniona w konkursie "Kryształowa Koniczyna"

aktualności Gmina Dzierżoniów

Już od 10 lat Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego ocenia i nagradza liderów działających na obszarach wiejskich zgłaszając najlepsze kandydatury do Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę Kryształowej Koniczyny.

W tym roku Kapituła Konkursu, spośród wielu kandydatur, wyłoniła z terenu naszego województwa 10 finalistów, a następnie z tego elitarnego grona wytypowała 4 laureatów etapu dolnośląskiego.

Spieszymy poinformować, że w tym wąskim 4-osobowym gronie najbardziej aktywnych liderów pracujących na rzecz rozwoju społeczności wiejskich znalazła się Jolanta Zarzeka, zastępca wójta gminy Dzierżoniów. W najbliższym czasie Kapituła Konkursu zdecyduje, który z laureatów będzie miał zaszczyt reprezentowania Dolnego Śląska w finale ogólnopolskim.

Kandydaturę Jolanty Zarzeki rekomendował Powiatowy Zespól Doradców w Dzierżoniowie, a wręczenie pamiątkowych statuetek- Kryształowa Koniczyna- odbyło się w sobotę 3 lipca 2014r. we Wrocławiu, w czasie konferencji pn. "Rola liderów w społeczności wiejskiej" zorganizowanej przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Naszym zdaniem już sama obecność pani Jolanty Zarzeki wśród laureatów jest dużym wyróżnieniem, nagrodą oraz dowodem na to, że także władze województwa dolnośląskiego dostrzegają wielki wysiłek i serce, które wkłada ona codziennie w pracę na rzecz rozwoju naszej gminy i regionu. Serdecznie gratulujemy.

Jolanta Zarzeka wyróżniona w konkursie Kryształowa KoniczynaJolanta Zarzeka wyróżniona w konkursie Kryształowa KoniczynaJolanta Zarzeka wyróżniona w konkursie Kryształowa KoniczynaJolanta Zarzeka wyróżniona w konkursie Kryształowa Koniczyna
powrót do poprzedniej strony