AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2014-07-02

Paula Guz Mistrzynią Polski!

aktualności Gmina Dzierżoniów

Paula Guz z klubu LKS ATOM Boxmet Dzierżoniów zdobyła tytuł Mistrza Polski ze startu wspólnego na rok 2014 podczas Szosowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w dniach 25-29.06.2014r. w Sobótce i Zawoni.

Po imponującej jeździe w 3 osobowej ucieczce przez ponad 100 kilometrów wyścigu zwyciężyła na finiszu pokonując drugą na mecie Monikę Brzeźną (TKK Pacyfic Toruń) i trzecią Monikę Żur (4F Racing Team).

Panie rywalizowały na dystansie 110 km czyli miały do pokonania 5 wymagających rund wokół masywu Ślęży. Ucieczka, w której jechała Paula stworzyła się już na pierwszych kilometrach wyścigu. Mocna praca w czołówce sprawiła, że odważne uciekinierki walczyły między sobą o tytuł Mistrzyni Polski, z pełnym powodzeniem dla Atomu Dzierżoniów. Dzień wcześniej na dystansie 3 rund rywalizowały juniorki. Po odważnej i aktywnej jeździe Dorota Przęzak zajęła 9 miejsce. Złoto wywalczyła Marta Lach z klubu KS Sokół Kęty.

W środę odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas. W rywalizacji juniorek na dystansie 15km Dorota Przęzak była 13. Wygrała Agata Drozdek z BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA. Wśród elity pań Paula Guz była 6 a tytuł Mistrzyni Polski na dystansie 20km wywalczyła Eugenia Bujak z klubu BTC CITY LJUBLJANA.

Serdecznie gratulujemy udanego występu wszystkim zawodnikom LKS ATOM Dzierżoniów.

Paula Guz Mistrzynią Polski!Paula Guz Mistrzynią Polski!Paula Guz Mistrzynią Polski!Paula Guz Mistrzynią Polski!
powrót do poprzedniej strony