Smok "Mościnek" na Wielkiej Paradzie Smoków w Krakowie

2014-06-18

Smok "Mościnek" na Wielkiej Paradzie Smoków w Krakowie

Parada Smoków to cykliczna impreza, organizowana przez Teatr Groteska z Krakowa. W tym roku Parada odbywała się po raz 14 i była najliczniejszą z dotychczasowych.

W kolorowym korowodzie, który przeszedł ulicami Krakowa 01.06 2014r., wzięło udział niemal 50 smoków. Jednym ze smoków był MOŚCINEK - smok przygotowany i prezentowany przez grupę mieszkańców Mościska.

Najpiękniejszego smoka Parady wybierało jury pod przewodnictwem Mariusza Süss - Kierownika Sekcji Promocji, Marketingu i Reklamy TVP Kraków.Smoki oceniano w 3 kategoriach. W kategorii "Domy Kultury i inne" III miejsce zdobył właśnie MOŚCINEK.

Serdecznie gratulujemy reprezentacji Mościska!!!