V Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

2014-04-17

V Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

16 kwietnia 2014r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostroszowicach odbył się V Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów. W rywalizacji uczestniczyły reprezentacje szkół składające się z trzech uczennic i trzech uczniów, a zawody rozegrane zostały systemem "każdy z każdym".

W końcowej rywalizacji 1 miejsce oraz Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów zdobyła Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej, srebrne medale otrzymała Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie, trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach, czwarte zaś Szkole Podstawowej w Mościsku.

Wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz sekretarz gminy Ryszard Brzeski wręczyli wszystkim uczestnikom zmagań sportowych pamiątkowe medale.

Organizatorem zawodów był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostroszowicach oraz gmina Dzierżoniów