2014-03-28

Gratulacje dla Banku Spółdzielczego

27 marca 2014r. wójt gminy Marek Chmielewski oraz skarbnik gminy Agnieszka Hul złożyli wizytę w siedzibie Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie. Okazją do spotkania było przyznanie Bankowi Spółdzielczemu w Dzierżoniowie tytułu Laureata Konkursu oraz Godła Promocyjnego Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców.

Bank reprezentowały: Prezes Zarządu Elżbieta Nowakowska - Akkermans, oraz Wiceprezesi Elżbieta Wróblewska i Aneta Rakoczy. W czasie spotkania wójt, w imieniu samorządu gminy Dzierżoniów, złożył na ręce pani Prezes serdeczne gratulacje i jednocześnie podziękował za długoletnią i dobrą współpracę zarówno z Urzędem jak i mieszkańcami naszej gminy.

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie zajmuje się od wielu lat obsługą finansową naszego samorządu, wspiera, także finansowo, różne przedsięwzięcia organizowane na terenie naszej gminy ale przede wszystkim jest otwarty i wrażliwy na potrzeby lokalnej społeczności i konkurencyjny na rynku usług finansowych.

Serdecznie gratulujemy nagrody i liczymy na dalszą, dobrą współpracę.

Gratulacje dla Banku Spółdzielczego