2007-10-25

Turniej Piłki Nożnej

02 października b.r. w Parku Sportowo – Rekreacyjnym we Włókach odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje wszystkich – 5 szkół z terenu Gminy Dzierżoniów.

Wyniki poszczególnych spotkań:

• ZSP Piława Dolna - SP Tuszyn 1:0
  • ZSP Mościsko - SP Uciechów 2:0
  • ZSP Ostroszowice - ZSP Piława Dolna 0:3
  • SP Tuszyn - ZSP Mościsko 1:0
  • SP Uciechów - ZSP Ostroszowice 0:1
  • ZSP Piława Dolna - ZSP Mościsko 3:0
  • SP Tuszyn - SP Uciechów 3:0
  • ZSP Ostroszowice - ZSP Mościsko 1:1
  • ZSP Piława Dolna - SP Uciechów 3:0
  • SP Tuszyn - ZSP Ostroszowice 0:0
Końcowa tabela:
  1. ZSP Piława Dolna 12 pkt.
  2. SP Tuszyn 9 pkt.
  3. ZSP Ostroszowice 5 pkt.
  4. ZSP Mościsko 4 pkt.
  5. SP Uciechów 0 pkt.

Skład zwycięskiej drużyny z Piławy Dolnej: Jadwiga Dąbrowska, Joanna Hanusiewicz, Kamila Kucharek, Adrianna Maciejko, Elwira Miszczyk, Marlena Mosoń, Małgorzata Sądej, Aleksandra Skorupa, Paulina Szady, Paulina Ślusarczyk i Monika Walczak. Opiekun: Krzysztof Twardak.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci piłek, a zwycięskie drużyny: dodatkowo medale i puchar za zwycięstwo.

Nagrody wręczali p. Elżbieta Kędzierska - Dydo (Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie) i p. Józef Idzi (Kierownik ZOSiPS w Dzierżoniowie).

Organizatorem turnieju i fundatorem nagród była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie. Odpowiedzialnymi za organizację i przebieg turnieju byli Anna Podkówka i Jacek Dzwolak.