Saloon w Owieśnie czyli jak się bawią kobiety w gminie Dzierżoniów

2014-03-11

Saloon w Owieśnie czyli jak się bawią kobiety w gminie Dzierżoniów

Już po raz piąty liderki ze wszystkich miejscowości gminy Dzierżoniów spotkały się z okazji Dnia Kobiet. Tym razem panie spotkały się w Owieśnie, a właściwie w saloonie - Owiesno, ponieważ motywem przewodnim tegorocznej Marcowej Kobieterii był "Dziki Zachód".

Organizatorki zadbały o wszystkie szczegóły - były więc dzikie mustangi, wigwamy, kaktusy, salon gry, kopalnia złota i wiele innych symboli łączonych z dzikim zachodem. Wystrój sali oraz pomysłowe i atrakcyjne stroje spowodowały, że uczestniczki czuły się jak bohaterki bardzo dobrego westernu.

W spotkaniu wzięli udział znakomici goście - aktywne kobiety, które działają na rzecz rozwoju lokalnego i współpracują z gminą Dzierżoniów. Na "Dziki Zachód" przybyły: Dorota Gromadzka -radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Magdalena Rumiancew-Wróblewska -zastępca dyrektora Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Anna Augustyniak -redaktor naczelna Tygodnika Dzierżoniowskiego oraz Grażyna Wójcik -kierownik Biura Spraw Obywatelskich, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie. Na czele "rewolwerowców" z gminy Dzierżoniów stała Jolanta Zarzeka -zastępca wójta.

Spotkanie było bardzo udane i na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestniczek. Było okazją do dobrej zabawy, ale też do integracji, która przekłada się na wspólną realizację wielu oddolnych inicjatyw.

Dziękujemy organizatorkom, którymi były mieszkanki Owiesna i Myśliszowa.

Drogie Panie - wykonałyście kawał dobrej roboty!!!