2014-01-20

Nowe boisko w Ostroszowicach

Kolejny obiekt sportowy powstał na terenie gminy Dzierżoniów. W piątek 17 stycznia 2014r. rozpoczęły się czynności odbiorowe inwestycji pn. "Budowa boiska do piłki nożnej o sztucznej nawierzchni wraz z odwodnieniem przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostroszowicach".

Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków budżetu gminy Dzierżoniów. Realizacja inwestycji rozpoczęła się we wrześniu 2013r. a jej wartość to 284 335,96 zł. Wykonawcą obiektu była firma "ADA-LIGHT" Sp. z o. o. z siedzibą w Gostyninie.

Nowy obiekt powstał na terenie starego, wysłużonego boiska. Pokryty jest nawierzchnią poliuretanową i ogrodzony siatką.

Nowy obiekt prezentuje się doskonale. Boisko znacząco poprawi bazę sportową i warunki prowadzenia zajęć wychowania fizycznego uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, a co najważniejsze jest to kolejne miejsce zachęcające do uprawiania sportu dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców, nie tylko Ostroszowic.

Nowe boisko w OstroszowicachNowe boisko w OstroszowicachNowe boisko w OstroszowicachNowe boisko w Ostroszowicach