Nagroda dla biblioteki w Ostroszowicach

2013-12-04

Nagroda dla biblioteki w Ostroszowicach

Znamy już zwycięzców konkursu "Biblioteka Roku 2013" na najlepszą bibliotekę wiejską powiatu dzierżoniowskiego.

Komisja Konkursowa w składzie: Jolanta Karaszewska, Anna Plewak, Bogusława Pluta, oraz Beata Stefańczyk po przeanalizowaniu wniosków o nadanie tytułu "Biblioteka Roku 2013" oraz wymianie uwag i spostrzeżeń z odwiedzin w każdej z bibliotek biorących udział w konkursie, postanowiła przyznać Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów z/s w Mościsku Filia Ostroszowicach tytuł "Biblioteka Roku 2013" oraz nagrodę w wysokości 1200 złotych z przeznaczeniem na uzupełnienie księgozbioru.

Serdeczne gratulacje i podziękowania składamy Pani Marii Kirkiewicz za pracę, zaangażowanie, poświęcenie i pomysłowość w działaniach podejmowanych w Filii Biblioteki w Ostroszowicach.