2007-10-17

BOMBASTYCZNI

"...A wszyscy Wychowawcy SUPER BOMBASTYCZNI SĄ! HURRA!!"

Któż nie byłby zadowoleni, słysząc takie górnolotne komplementy swoich zacnych Wychowanków?

Najmłodsi z przejęciem i dziecięcym wdziękiem wygłaszali i śpiewali piosenki. Dzieci z klasy "0" i klasy II pięknie akompaniowały sobie do wykonanych piosenek - na instrumentach perkusyjnych i dzwonkach chromatycznych. Fenomenalna orkiestra! Starsi uczniowie przygotowali tańce, pomysłowe kukiełki w prezencie i owe przekorne, wierszowane życzenia, których fragment przytoczono na wstępie.

Pani Dyrektor mgr Dorota Furtak, obdarowała wszystkich Pracowników listami gratulacyjnymi...
I tu pora przyznać się , że tak świętowano Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Mościsku, na apelu w dniu 12 października 2007 r.

"...Nasza Pani lubi się śmiać.
Nasza Pani ma oczy wesołe,
My lubimy naszą Panią i klasę
I całą, całą Szkołę!"

DZIĘKUJEMY WAM , SUPERDZIECIAKI!

mgr Krystyna Chrostowska