Krok w przyszłość z gminą Dzierżoniów

2013-11-27

Krok w przyszłość z gminą Dzierżoniów

Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów zorganizował, w okresie od sierpnia do listopada 2013r., szereg spotkań i szkoleń dla mieszkańców gminy. Tematyka dotyczyła skutecznej autoprezentacji, komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz podstaw posługiwania się komputerem, internetem oraz pocztą elektroniczną.

Uczestnicy mogli również korzystać z porad doradcy zawodowego, także podczas spotkań indywidualnych

Podczas zajęć uczestnicy nabyli między innymi umiejętności z zakresu pisania listów motywacyjnych czy też listów aplikacyjnych jako odpowiedzi na oferty pracy. Zajęcia wsparły uczestników projektu w budowaniu poczucia własnej wartości oraz poznaniu własnych talentów i ograniczeń. Uczestnicy przypomnieli sobie także zasady zdrowego stylu życia oraz sposoby wartościowego spędzania czasu wolnego oraz technik relaksacyjnych.

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu systemowego "Krok w przyszłość z Gminą Dzierżoniów" , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Krok w przyszłość z gminą DzierżoniówKrok w przyszłość z gminą DzierżoniówKrok w przyszłość z gminą Dzierżoniów