Internetowa Informacja Turystyczna Stowarzyszenia "Ślężanie

2013-11-14

Internetowa Informacja Turystyczna Stowarzyszenia "Ślężanie - LGD"

Zapraszamy Państwa na stronę Internetową Informacji Turystycznej Stowarzyszenia "Ślężanie-Lokalna Grupa Działania".

Informacja ta tworzona jest przez członków naszego Stowarzyszenia, ale też mieszkańców obszaru jego działania. Każdy kto uznaje, że pominięto jakąś ważną informację, obiekt, wydarzenie, może uzupełnić bazę danych dosyłając do nas materiały na ten temat, a my umieścimy je na stronie.

Informacja ta ma służyć głównie turystom, którzy chcą odwiedzić nasz teren, ale także jego mieszkańcom, którzy nie odkryli jeszcze wszystkich walorów i atrakcji ziemi ślężańskiej i terenów przyległych.

Mam nadzieję, że internetowa informacja turystyczna spowoduje, że odwiedzicie nas Państwo. Jeżeli byliście już u nas, przyjedźcie po raz kolejny, jeżeli jeszcze nas nie odwiedziliście przyjedźcie koniecznie , na pewno będziecie chcieli tu wrócić.

Elżbieta Pasławska
Prezes Stowarzyszenia