Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2013-10-14

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W piątek 11 października 2013r. w sali narad Urzędu Gminy Dzierżoniów odbyło się spotkanie władz Gminy Dzierżoniów z dyrektorami i nauczycielami gminnych placówek oświatowych. Okazją do tej miłej uroczystości był przypadający 14 października Dzień Edukacji Narodowej.

W trakcie spotkania Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski złożył najlepsze życzenia wszystkim pracownikom oświaty oraz wręczył wyróżnionym nauczycielom, za liczne osiągnięcia i sukcesy zawodowe, listy gratulacyjne oraz nagrody.

W gronie wyróżnionych w tym roku Nagrodą Wójta Gminy Dzierżoniów znalazły się nauczycielki: Elżbieta Biernacka z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Piławie Dolnej, Gabriela Dzwolak ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Renata Idzik z Gimnazjum Gminnego im. Ks. Jana Melca w Dzierżoniowie, Anna Filozof z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Mościsku oraz Małgorzata Śliwa z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ostroszowicach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Nagrody z okazji Dnia Edukacji NarodowejNagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej