Zapraszamy na otwarcie Centrum Biblioteczno

2013-10-02

Zapraszamy na otwarcie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Mościsku

Już w sobotę 5 października 2013r. o godzinie 15:00 odbędzie się uroczystość otwarcia Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Mościsku przy ul. Kolejowej 12b.

Rozpocznie ją symboliczne przecięcie wstęgi przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego Rafała Jurkowlańca oraz Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego.

Uroczystość uświetnią występy zespołów folklorystycznych oraz młodzieży z gminnych placówek oświatowych. Tego dnia będzie można obejrzeć wystawę prac lokalnych artystów oraz zwiedzić oddany do użytku nowy budynek Centrum.

W nowym obiekcie swoją siedzibę będzie miała Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów, Rada Sołecka, Stowarzyszenie "Przystań Mościsko", Koła Gospodyń Wiejskich i Domowych, a w niedalekiej przyszłości także Ochotnicza Straż Pożarna oraz Ludowy Klub Sportowy.

Serdecznie zapraszamy.