2013-08-01

Beach Party

Już po raz trzeci mieliśmy okazję bawić się przy energetycznej muzyce, na gorącym uciechowskim piasku. W upalny lipcowy weekend grupa młodzieży z Uciechowa zorganizowała niezapomnianą imprezę, na której bawiła się okoliczna młodzież oraz rodziny z dziećmi.

Organizatorzy kolejny raz spisali się na medal, zadbali, jak co roku, o wiele ciekawych atrakcji, m.in. 2 duże baseny, w których można było się ochłodzić, plaże z palmami, oprawę muzyczną, wystrój nawiązujący do klimatu imprezy czy piłki plażowe. Ponadto częstowano orzeźwiającymi napojami oraz potrawami z grilla. W tym roku dużym zainteresowaniem cieszyło się pole namiotowe, oblegane przez przybyłych gości z okolicznych miejscowości.

Następnego dnia już od godzin rannych rozpoczęło się "After Party", które trwało do godzin wieczornych i "wyczerpało akumulatory" nawet najbardziej aktywnym imprezowiczom.

Beach PartyBeach PartyBeach Party