2013-05-13

Piłkarska kadra czeka - eliminacje strefowe

11 maja 2013 r. na boisku w Roztoczniku odbył się Strefowy Turniej Piłki Nożnej (rocznik 1998 i młodsi) "Piłkarska Kadra Czeka" organizowany w ramach XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS.

Wzięło w nim udział 5 drużyn. Uzyskane wyniki:

• ULKS "LESK" Czarny Bór - GLKS Świdnica 2:1
  • LKS Dobrocin - DGPNZ-LKS Roztocznik 0:2
  • ULKS "LESK" Czarny Bór - GLKS Marcinowice 0:2
  • GLKS Świdnica - LKS Dobrocin 7:0
  • DGPNZ-LKS Roztocznik - GLKS Marcinowice 1:1
  • ULKS "LESK" Czarny Bór - LKS Dobrocin 3:0
  • GLKS Świdnica - DGPNZ-LKS Roztocznik 0:2
  • LKS Dobrocin - GLKS Marcinowice 0:8
  • ULKS "LESK" Czarny Bór - DGPNZ-LKS Roztocznik 0:4
  • GLKS Świdnica - GLKS Marcinowice 0:1
Tabela końcowa:
  • I miejsce: GLKS Marcinowice (powiat świdnicki) w składzie: Kacper Marzec, Szymon Trościanko, Oskar Krzywonos, Krystian Stelmach, Jakub Gąsior, Łukasz Łada, Michał Gens, Dawid Trześniowski, Mateusz Fiedorowicz, Brojan Matusiewicz, Daniel Schanne, Dawid Schanne.
  • II miejsce: DGPNZ-LKS Roztocznik (powiat dzierżoniowski) w składzie: Marcin Szot, Dawid Wilczyński, Damian Bagiński, Damian Kuczak, Jakub Nowak, Sebastian Paszkowski, Daniel Thomala, Oskar Kaczmarczyk, Marcin Samołyk, Wojciech Samołyk, Kacper Wiśniewski, Łukasz Zięba; opiekun Adam Break.
  • III miejsce: ULKS "LESK" Czarny Bór (powiat wałbrzyski) w składzie: Patryk Smolarz, Adrian Kulig, Kacper Malinka, Kamil Płusa, Damian Marczak, Wojciech Piaskowski, Jakub Stykowski, Kamil Wiącek, Piotr Gawlik, Maciek Molek, Damian Stafin, Piotr Wojtas, Wojciech Frączek, Damian Ptaszek; opiekun Ryszard Wyszowski.
  • IV miejsce: GLKS Świdnica (powiat świdnicki) w składzie: Erik Balcerek, Michał Panek, Ronald Struzik, Rafał Radwański, Paweł Jaśkiewicz, Piotr Nowak, Łukasz Michalski, Kamil Machaj, Oskar Lemiszewski, Adam Gołoś, Mateusz Jarosiewicz, Dominik Płucienik, Eryk Skiergiełło; opiekun Jan Grabowski.
  • V miejsce: LKS Dobrocin (powiat dzierżoniowski) w składzie: Jakub Pietrewicz, Bartłomiej Pieruczenik, Marcin Wojdak, Oscar Szczygieł, Kacper Potuszyński, Karim Moutouk, Omar Moutouk, Wojciech Skrzypek, Radosław Bobeła, Aleksander Szmigielski, Kornel Bobeła; opiekun Paweł Potuszyński.

Dyplomy i puchary wręczali Janusz Guzdek - Starosta Dzierżoniowski oraz Marek Chmielewski - Wójt Gminy Dzierżoniów. Turniej sędziowali: Rafał Baderko i Tomasz Jasiński. Opiekę medyczną zapewniło: Pogotowie Ratunkowe Włodzimierz Kapela. W finale dolnośląskim strefę VI reprezentować będzie drużyna GLKS Marcinowice.

Organizatorami turnieju byli: Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu, Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów, DGPNZ-LKS Roztocznik.

Turniej dofinansowany został przez: Powiat Dzierżoniowski i Gminę Dzierżoniów.

Więcej zdjęć na stronie internetowej www.lzsdzierzoniow.pl

Piłkarska kadra czeka - eliminacje strefowePiłkarska kadra czeka - eliminacje strefowePiłkarska kadra czeka - eliminacje strefowe