Michał Bobrowski mistrzem Europy ADCC !!!

2013-04-30

Michał Bobrowski mistrzem Europy ADCC !!!

28 kwietnia 2013 r. w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Europy w ADCC (jiu-jiutsu). Mieszkaniec naszej gminy Michał Bobrowski wychowanek MULKS JUNIOR Dzierżoniów stoczył emocjonujące pojedynki w kategorii Junior + 80kg i wywalczył I miejsce, a tym samym zdobył tytuł mistrza Europy ADCC.

Jest to największy sukces Michała w dotychczasowej karierze. Michał mieszka w Tuszynie. Brazylijskie jiu- jitsu trenuje od dwóch lat i jest posiadaczem niebieskiego pasa w tej sztuce walki. Michał trenuje trzy razy w tygodniu i z jiu-jitsu wiąże swoją sportową przyszłość. Michał Bobrowski otrzymuje w roku 2013 stypendium sportowe wójta gminy Dzierżoniów, jako nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia sportowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych znaczących sukcesów na arenie krajowej jak i międzynarodowej!

Michał Bobrowski  mistrzem Europy ADCC !!!Michał Bobrowski  mistrzem Europy ADCC !!!