2013-04-11

Grażyna Ziernik - laureatką ogólnopolskiego konkursu "Sołtys Roku 2012"

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że jedenasta edycja konkursu "Sołtys Roku" organizowanego przez "Gazetę Sołecką" i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów została rozstrzygnięta.

Kapituła Konkursu w dniu 10.04.2013r. wybrała 12 laureatów, najaktywniejszych gospodarzy wsi. W gronie wyróżnionych znalazła się Pani Grażyna Ziernik - sołtys Dobrocina, mieszkanka gminy Dzierżoniów, radna Rady Gminy Dzierżoniów.

Należy przypomnieć, że 11 marca 2013r. z okazji Dnia Sołtysa w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim pani Grażyna otrzymała wyróżnienie za szczególne osiągnięcia oraz zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej.

To wielki sukces Pani sołtys Dobrocina. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że doceniono Jej wieloletnią pracę, ogromne poświęcenie i zaangażowanie. Jeszcze raz dziękujemy Pani Grażynie. Życzymy zdrowia oraz wytrwałości w podejmowaniu nowych przedsięwzięć na rzecz mieszkańców Dobrocina i gminy Dzierżoniów.