Uczennice Gimnazjum Gminnego najlepsze w powiecie!

2013-03-25

Uczennice Gimnazjum Gminnego najlepsze w powiecie!

Prawidłowy dobór zastawy stołowej i jej ułożenie, pomysłowość i oryginalność elementów dekoracyjnych oraz elegancja i estetyka stołu - takie m. in. kryteria oceny brało pod uwagę jury Powiatowego Konkursu "Kolorystyczne trendy w dekoracji stołów wielkanocnych", który odbył się 22 marca 2013r. w Zespole Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie.

Tradycją stało się już, że w konkursie udział biorą uczniowie Gimnazjum Gminnego im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie i mogą rywalizować z drużynami reprezentującymi inne gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu dzierżoniowskiego.

W tegorocznej, wielkanocnej, edycji konkursu jury przyznało uczennicom Gimnazjum Gminnego Edycie Cebuli i Milenie Masłowskiej I miejsce za stół "Pastelowa Wielkanoc". II miejsce za aranżację "Wielkanoc w kwiatach" zdobyły Alicja Stępień i Adrianna Polejańczyk, również uczennice Gimnazjum Gminnego.

W uzasadnieniu jury podkreśliło profesjonalne przygotowanie uczennic i ich duże umiejętności dekoratorskie oraz oryginalność ozdób, które uczennice samodzielnie wykonały pod kierunkiem Małgorzaty Szeligi. Uczennice do konkursu przygotowały Renata Idzik oraz Kinga Winnicka. Gratulacje !!!

opr. Renata Idzik

Uczennice Gimnazjum Gminnego najlepsze w powiecie!Uczennice Gimnazjum Gminnego najlepsze w powiecie!Uczennice Gimnazjum Gminnego najlepsze w powiecie!Uczennice Gimnazjum Gminnego najlepsze w powiecie!