AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2024-01-18

Awaria wodociągu w Tuszynie

grafika-Awaria wodociągu w Tuszynie

Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Dzierżoniowie informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 18.01.2024 r., wystąpiła awaria wodociągowa w Tuszynie. W związku z powyższym została wstrzymana dostawa wody dla mieszkańców miejscowości Tuszyn, Książnica, Jędrzejowice, Kiełczyn. Natomiast w przyległych rejonach może nastąpić obniżenie ciśnienia wody, co może spowodować zabarwienie jej związkami żelaza.

Awaria wodociągu w Tuszynie
2024-01-18

Konferencja "Inwestor w Twojej Gminie"

grafika-Konferencja "Inwestor w Twojej Gminie"

18 stycznia 2024 r. w Ślęzy odbyła się konferencja pn. "Inwestor w Twojej Gminie" organizowanej przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST-PARK" sp. z o.o. W tym wydarzeniu wzięło udział ponad 110 samorządowców z terenu gmin leżących na obszarze województwa dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego, które są zarządzane przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST-PARK" sp. z o.o.

Konferencja "Inwestor w Twojej Gminie"
2024-01-18

Dotacje dla organizacji pozarządowych

Dotacje dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych gminy Dzierżoniów. Szczegóły w zakładce Pożytek Publiczny - Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2024.