Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

grafika-Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 03.04.2023 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działek nr 162/25, 167/24 położonych w Jodłowniku.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

Zostań Mistrzem

grafika-Zostań Mistrzem

Po raz kolejny grupa sportowców, mieszkańców gminy Dzierżoniów, została wyróżniona Stypendiami Sportowymi Wójta Gminy Dzierżoniów. Uroczyste wręczenie odbyło się w piątek 31 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej, w trakcie gali "Zostań Mistrzem".

Zostań Mistrzem

Przebudowa dróg gminnych

grafika-Przebudowa dróg gminnych

Informujemy, że od 22 marca 2023 r. rozpoczęły się roboty budowlane realizowane w ramach inwestycji pn.: "Przebudowa dróg gminnych, na których wystąpiły powodzie i lokalne podtopienia" dofinansowanej z rządowego funduszu "Polski Ład".

Przebudowa dróg gminnych