2022-12-30

Konsultacje w sprawie urzędowych nazw miejscowości

grafika-Konsultacje w sprawie urzędowych nazw  miejscowości

Zapraszamy mieszkańców miejscowości: Byszów, Dobrocinek, Jodłownik, Józefówek, Kietlice, Kołaczów, Marianówek, Myśliszów i Wiatraczyn do wyrażenia swojej opinnii w przedmiocie zmiany rodzaju miejscowości oraz mieszkańców miejscowości Dębowa Góra w przedmiocie zniesienia urzędowej nazwy miejscowości.

Konsultacje w sprawie urzędowych nazw  miejscowości

Informacja dla mieszkańców Gminy Dzierżoniów

Informujemy mieszkańców Gminy Dzierżoniów, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Aktywów Państwowych w przypadku gdy do dnia 31 grudnia 2022 r. nie dokonano zakupu paliwa stałego w ramach zakupu preferencyjnego albo dokonano takiego zakupu w ilości mniejszej niż 1500 kg, to ilość paliwa stałego niezakupionego w ramach limitu określonego do dnia 31 grudnia 2022 r. (limit 1500 kg) powiększa limit paliwa określony od dnia 1 stycznia 2023 r.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

grafika-Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 30.12.2022 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działek nr 162/20, 162/21 położonych w Jodłowniku.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku