Brawo mieszkańcy Ostroszowic!

grafika-Brawo mieszkańcy Ostroszowic!

W sobotę w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej obyła się uroczysta gala podsumowująca czternastą edycję konkursu "Piękna Wieś Dolnośląska", zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Wśród laureatów tegorocznego konkursu znaleźli się mieszkańcy Ostroszowic!

Brawo mieszkańcy Ostroszowic!

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w Jodłowniku

grafika-Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego. Przedmiotem przetargu jest działka o numerze geodezyjnym 162/26 położona w Jodłowniku.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w Jodłowniku

grafika-Działka budowlana na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 07.12.2022 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 162/17 położonej w Jodłowniku.

grafika-Działka budowlana na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 07.12.2022 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 162/25 położonej w Jodłowniku.