Dzień pracownika socjalnego

grafika-Dzień pracownika socjalnego

21 listopada to święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Z tej okazji wójt Marek Chmielewski i sekretarz Ryszard Brzeski spotkali się w piątek z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów.

Dzień pracownika socjalnego

Przebieg trasy obwodnicy Dzierżoniowa

grafika-Przebieg trasy obwodnicy Dzierżoniowa

W ramach projektu 'Nasza przestrzeń. Konsultacje społeczne na wsi i w małych miastach" realizowanego przy wsparciu Fundacji Wspomagania Wsi, Gmina Dzierżoniów prowadzi konsultacje dot. zagadnień z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Przebieg trasy obwodnicy Dzierżoniowa

Życzenia dla pracowników socjalnych

Wszystkim pracownikom socjalnym, a w szczególności pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów składam serdeczne życzenia pomyślności, radości i nieustającej satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków.

Państwa praca wymaga szczególnej wrażliwości, empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Dziękuję Wam za wielkie zaangażowanie i wysiłek, jaki wkładacie w codzienną działalność na rzecz osób potrzebujących.

W tym szczególnym czasie życzę Wam również zdrowia, spokoju i wytrwałości.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski