Konferencja turystyczna Gór Sowich

grafika-Konferencja turystyczna Gór Sowich

Już 15 listopada odbędzie się I Konferencja Turystyczna "Razem dla Gór Sowich" w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy do udziału właścicieli obiektów noclegowych, agroturystyk, restauracji, producentów żywności oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem turystyki w obszarze Gór Sowich.

Konferencja turystyczna Gór Sowich

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

grafika-Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 08.11.2022 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 162/11 położonej w Jodłowniku.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

Węgiel po preferencyjnej cenie dla mieszkańców gminy Dzierżoniów

grafika-Węgiel po preferencyjnej cenie dla mieszkańców gminy Dzierżoniów

Gmina Dzierżoniów, tak jak kilka innych gmin powiatu dzierżoniowskiego, postanowiła, że sprzedaż tańszego węgla dla mieszkańców będzie prowadzona za pośrednictwem wybranego przedsiębiorcy. Jest to firma profesjonalna od lat zajmująca się zbytem węgla opałowego. Dzięki temu sprzedaż będzie sprawna, skuteczna i bezproblemowa dla mieszkańców. Aktualnie są ustalane szczegóły tej współpracy.

Węgiel po preferencyjnej cenie dla mieszkańców gminy Dzierżoniów