Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2023

grafika-Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2023

Gmina Dzierżoniów w związku z Programem "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - edycja 2023" realizowanym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej finansowanym ze środków Funduszu Solidarnościowego informuje osoby niepełnosprawne o możliwości zgłaszania potrzeb w zakresie korzystania z usług asystenta.

Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2023

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

grafika-Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 02.11.2022 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 162/18 położonej w Jodłowniku.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

Program "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2023

grafika-Program "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2023

Gmina Dzierżoniów w związku z Programem "Opieka wytchnieniowa - edycja 2023" realizowanym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej finansowanym ze środków Funduszu Solidarnościowego informuje członków rodzin lub opiekunów osób niepełnosprawnych o możliwości zgłaszania potrzeb w zakresie korzystania z usług opieki wytchnieniowej.

Program "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2023