Kolejny polsko-czeski projekt na terenie gminy Dzierżoniów

grafika-Kolejny polsko-czeski projekt na terenie gminy Dzierżoniów

Od poniedziałku 17 października gościliśmy w gminie Dzierżoniów grupę uczniów z Dolni Cermna, naszej partnerskiej czeskiej gminy. Nasi goście spędzili u nas pięć dni w ramach projektu "Turystycznym szlakiem polsko-czeskiego pogranicza".

Kolejny polsko-czeski projekt na terenie gminy Dzierżoniów

Szkoła w Ostroszowicach z tytułem Ambasadora Gór Sowich

grafika-Szkoła w Ostroszowicach z tytułem Ambasadora Gór Sowich

W Szkole Podstawowej w Ostroszowicach odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Znam Góry Sowie" realizowanego przez Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich. Celem przedsięwzięcia było propagowanie lokalnej turystyki oraz zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania czasu wolnego na szlakach w Górach Sowich. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych.

Szkoła w Ostroszowicach z tytułem Ambasadora Gór Sowich
2022-10-25

Konsultacje nowego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Zapraszamy do udziału w konsultacjach projektu "Programu współpracy gminy Dzierżoniów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w roku 2023". Szczegóły w zakładce Pożytek publiczny - Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2023.