2022-09-20

Adam Sztaba - Dyrektorem Artystycznym programu "Most the Music"

grafika-Adam Sztaba - Dyrektorem Artystycznym programu "Most the Music"

W Szkole Podstawowej w Tuszynie ruszył program edukacji muzycznej pn. "Most the Music". Za nami pierwsze spotkania warsztatowe, na których rozpoczęliśmy muzyczną przygodę. W dniu 13 września odbyło się online spotkanie z Dyrektorem Artystycznym projektu, którym jest uznany dyrygent Pan Adam Sztaba!

Adam Sztaba - Dyrektorem Artystycznym programu "Most the Music"
2022-09-20

Festiwal Słoików już w sobotę!

grafika-Festiwal Słoików już w sobotę!

W najbliższą sobotę zapraszamy do Mościska na "Festiwal Słoików", festiwal smaków i talentów kulinarnych zamkniętych w słoikach. Podczas festiwalu zaprezentują się koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i lokalni producenci z regionu Gór Sowich.

Festiwal Słoików już w sobotę!

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

grafika-Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 20.09.2022 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 162/11 położonej w Jodłowniku.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku