Gminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na Polskę

grafika-Gminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na Polskę

Mieszkańcy, przedstawiciele władz oraz delegacje i poczty sztandarowe: Gminy Dzierżoniów i gminnych szkół uczestniczyli 16 września, w uroczystościach upamiętniających 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Obchody odbyły się pod pomnikiem przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej.

Gminne obchody rocznicy sowieckiej agresji na Polskę

Uroczyste podniesienie flagi państwowej

grafika-Uroczyste podniesienie flagi państwowej

W piątek 16 września 2022 r. przed budynkiem Gminnego Przedszkola Publicznego w Ostroszowicach odbyło się uroczyste podniesienie flagi państwowej na maszt. Patriotyczna inicjatywa, zrealizowana została pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów.

Uroczyste podniesienie flagi państwowej

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

grafika-Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 16.09.2022 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 162/20 położonej w Jodłowniku.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku