Pięknie żyć. "Patriotyczne Śpiewanie" w Tuszynie

grafika-Pięknie żyć. "Patriotyczne Śpiewanie" w Tuszynie

Jak mawiał Platon, "Muzyka daje duszę wszechświatowi, skrzydła umysłowi, lot wyobraźni, a wszystkiemu życie". Doskonale mogli to poczuć goście zgromadzeni 21 czerwca w tuszyńskim kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Pięknie żyć. "Patriotyczne Śpiewanie" w Tuszynie

Uroki gminy Dzierżoniów - Kreatywne Sołectwo 2022

grafika-Uroki gminy Dzierżoniów - Kreatywne Sołectwo 2022

Jak co roku wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski ogłosił konkurs "Kreatywne sołectwo". Jedną z kategorii konkursowych jest "Estetyka wsi". Komisja konkursowa, pod przewodnictwem zastępcy wójta Jolanty Zarzeki, dokonała w dniach 20 i 22 czerwca oceny estetyki poszczególnych wsi, zwracając uwagę na dbałość o miejsca publiczne, ale także doceniając piękne posesje prywatne.

Uroki gminy Dzierżoniów - Kreatywne Sołectwo 2022

Włóki - zamiana nieruchomości

grafika-Włóki - zamiana nieruchomości

W siedzibie Urzędu Gminy przy ul. Piastowskiej 1 został wywieszony od 23.06.2022 r. do 14.07.2022 r. wykaz nieruchomości nr 438/2 położonej w obrębie Włóki, przeznaczonej do zamiany.

Włóki - zamiana nieruchomości