2022-05-30

Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego "EKO-LAPBOOK" oraz konkursu zbiórki zużytych baterii

grafika-Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego "EKO-LAPBOOK" oraz  konkursu zbiórki zużytych baterii

Wykonanie eko-lapbooka o tematyce związanej z ograniczeniem niskiej emisji zanieczyszczeń do atmosfery (tzw. tematyka antysmogowa) i prawidłową gospodarką odpadami komunalnymi, zwłaszcza w zakresie selektywnej zbiórki odpadów i ochrony przyrody - takie zadanie stanęło przed uczestnikami tegorocznego Gminnego Konkursu Ekologicznego, który został zorganizowany dla uczniów szkół z terenu gminy.

2022-05-30

Uczniowie z Ostroszowic zdobywają brązowy medal w wielkim finale

grafika-Uczniowie z Ostroszowic zdobywają brązowy medal w wielkim finale

Finał Ogólnopolskiego Turnieju "Mata w każdej szkole" odbył się w dniach 27-28.05.2022 r. w Warszawie. W zmaganiach uczestniczyło 16 najlepszych szkół podstawowych z Polski, które wcześniej wygrały zmagania eliminacyjne w swoich regionach.

Uczniowie z Ostroszowic zdobywają brązowy medal w wielkim finale