Kolejne dotacje dla organizacji pozarządowych

grafika-Kolejne dotacje dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie "Działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych" oraz "Działalności na rzecz osób niepełnosprawnych".

Kolejne dotacje dla organizacji pozarządowych

Poznaj "Polski e-bazarek"

grafika-Poznaj "Polski e-bazarek"

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię pod nazwą "Cudze chwalicie - swoje poznajcie", która promuje platformę polskiebazarek.pl. Strona ta pomaga w nawiązaniu bezpośrednich kontaktów rolników i producentów żywności z konsumentami i odwrotnie.

Poznaj "Polski e-bazarek"

Policja poszukuje kandydatów do służby

grafika-Policja poszukuje kandydatów do służby

Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie poszukuje osób chętnych do służby w policji. Gwarantuje stałe warunki pracy oraz możliwość awansu i rozwoju zawodowego, a także pełne zabezpieczenie socjalne.

Policja poszukuje kandydatów do służby