2022-03-29

WielkaMoc Tradycji 10 kwietnia w DOK-u

grafika-WielkaMoc Tradycji 10 kwietnia w DOK-u

Prezentacje świątecznych smakołyków, warsztaty artystyczne i możliwość zakupienia pysznych wielkanocnych specjałów - już 10 kwietnia w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury odbędzie się WielkaMoc Polsko-Czeskich Tradycji. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia zaprezentują się koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, rękodzielnicy i zespoły ludowe.

WielkaMoc Tradycji 10 kwietnia w DOK-u
2022-03-29

Dofinansowanie na przebudowę drogi w Piławie Dolnej

grafika-Dofinansowanie na przebudowę drogi w Piławie Dolnej

Gmina Dzierżoniów otrzyma wsparcie finansowe z budżetu województwa dolnośląskiego w wysokości 90% kosztów realizacji inwestycji polegającej na przebudowie drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Piławie Dolnej (dz. nr 1439). Jest to niezwykle ważna wiadomość - zarówno pod względem finansowym, jak i koncepcyjnym w zakresie realizacji planów rozbudowy gminnej infrastruktury drogowej.

Dofinansowanie na przebudowę drogi w Piławie Dolnej