2022-03-28

grafika-W pałacu w Kiełczynie rozbrzmiały utwory Ignacego Jana Paderewskiego i Fryderyka Chopina

25 marca mieszkańcy gminy Dzierżoniów mieli okazję wysłuchać recitalu Jakuba Kuszlika - laureata IV nagrody w XVIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina. Z inicjatywy Fundacji Most the Most Kiełczyn znalazł się na liście miejscowości objętych cyklem koncertów "Z klasyką przez Polskę", których organizatorem jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

2022-03-28

Dzierżawa nieruchomości w Mościsku

grafika-Dzierżawa nieruchomości w Mościsku

W siedzibie Urzędu Gminy przy ul. Piastowskiej 1 został wywieszony od 28.03.2022 r. do 18.04.2022 r. wykaz nieruchomości położonej w obrębie Mościsko, przeznaczonej do dzierżawy w drodze bezprzetargowej.

Dzierżawa nieruchomości w Mościsku