Dary z Holandii dla ukraińskich uchodźców

grafika-Dary z Holandii dla ukraińskich uchodźców

Do Mościska trafiły dziś dary zebrane przez mieszkańców Wageningen w Holandii. Odzież, lekarstwa, pieluchy, kosmetyki, środki higieny osobistej, dania instant, materace i wiele innych trafią do uchodźców z Ukrainy. Najmłodsi mieszkańcy Wageningen w ramach wsparcia przekazali swoim ukraińskim rówieśnikom przygotowane przez siebie rysunki.

Dary z Holandii dla ukraińskich uchodźców
2022-03-07

Dzielisz działkę? Pamiętaj o opłacie adiacenckiej!

grafika-Dzielisz działkę? Pamiętaj o opłacie adiacenckiej!

Przypominamy właścicielom nieruchomości z terenu gminy Dzierżoniów, że od 2016 r. w naszej gminie obowiązuje opłata adiacencka. Taka opłata zostanie naliczona wtedy, gdy wartość nieruchomości wzrośnie na skutek jej podziału.

Dzielisz działkę? Pamiętaj o opłacie adiacenckiej!

Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +

grafika-Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +

Uroczystości pierwszej rocznicy Dziennego Domu Senior + Gminy Dzierżoniów odbyły się 1 marca w siedzibie placówki. W pierwszej części spotkania podsumowano rok działalności Domu, złożono życzenia i wręczono prezenty. W kolejnej części odbyła się prezentacja prac fotograf Anny Rudnikowskiej, wykorzystanych w kalendarzu na rok 2022.

Pierwsza rocznica Dziennego Domu Senior +