Zagrożenie wystąpienia afrykańskiego pomoru świń

grafika-Zagrożenie wystąpienia afrykańskiego pomoru świń

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dzierżoniowie informuje o znacznym wzroście zagrożenia wystąpienia afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Ma to związek z bardzo niekorzystną sytuacją epidemiologiczną w odniesieniu do choroby na terenie kraju oraz województwa dolnośląskiego.

Zagrożenie wystąpienia afrykańskiego pomoru świń

Sukces uczniów z Tuszyna

grafika-Sukces uczniów z Tuszyna

Grupa projektowa ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie w składzie: Julia Karol, Maja Ciszewska, Agnieszka Juraszek, Dawid Rezulski i Hanna Horoszkiewicz, działająca pod kierownictwem nauczyciela prowadzącego Joanny Chrzan zdobyła nagrodę za udział w konkursie dla szkół z województwa dolnośląskiego "Przestrzeń dla przyrody, czyli w poszukiwaniu zielonego ładu".

Sukces uczniów z Tuszyna

Książnica - przetarg na sprzedaż działki

grafika-Książnica - przetarg na sprzedaż działki

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 zostało wywieszone ogłoszenie o sprzedaży w trybie przetargu ustnego ograniczonego działki nr 306/3 położonej w Książnicy.

Książnica - przetarg na sprzedaż działki

Działka w Książnicy na sprzedaż

grafika-Działka w Książnicy na sprzedaż

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 zostało wywieszone ogłoszenie o sprzedaży w trybie przetargu ustnego ograniczonego działki nr 355/5, obręb Książnica.

Działka w Książnicy na sprzedaż