Spotkanie z gminnymi legendami w zabytkowym pałacu w Kiełczynie

grafika-Spotkanie z gminnymi legendami w zabytkowym pałacu w Kiełczynie

Spotkanie z twórcami "Legend i opowieści z gminy Dzierżoniów" odbyło się 30 września w zabytkowym pałacu w Kiełczynie. Przybyli goście mogli porozmawiać z autorkami książki i wysłuchać fragmentów tej wyjątkowej publikacji. Była to również niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć wyremontowaną część pałacu.

Spotkanie z gminnymi legendami w zabytkowym pałacu w Kiełczynie
2021-10-01

Projekt z Mościska "Najlepszym przedsięwzięciem Odnowy Wsi"!

grafika-Projekt z Mościska "Najlepszym przedsięwzięciem Odnowy Wsi"!

Mieszkańcy gminy Dzierżoniów odnieśli kolejny sukces w konkursie "Piękna Wieś Dolnośląska". Tym razem pierwsze miejsce w kategorii "Najlepsze przedsięwzięcie Odnowy Wsi" kapituła konkursu przyznała projektowi "Tradycje i zwyczaje spod strzechy, czyli pierzajki i nie tylko" realizowanemu w "Ostoi nad Młynówką" w Mościsku.

Projekt z Mościska "Najlepszym przedsięwzięciem Odnowy Wsi"!

Realizacja budżetu głównym tematem sesji

grafika-Realizacja budżetu głównym tematem sesji

Informacje o realizacji budżetu gminy Dzierżoniów za I półrocze tego roku oraz o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, a także Raport z realizacji Strategii Rozwoju Gminy Dzierżoniów za lata 2014-2020 były głównym tematem ostatniej sesji Rady Gminy Dzierżoniów. Posiedzenie odbyło się 30 września.

Realizacja budżetu głównym tematem sesji